2015 yılında genç bir girişimci tarafından e-ticaret firması olarak kurulan Free Sepet, ithalat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 2021 yılında kurduğu S'heVecisimli yerli markanın kozmetik alanında ki üretimleri ile güçlendirmiştir.
 

Yapmış olduğu, kaliteli marka ithalatlarıve kalite odaklı yeni yerli üretimi ile birlikte ulusal ve uluslararası kozmetik pazarında rakiplerine üstünlük sağlamış ve sektöründe en çok tercih edilen markahaline gelmiştir. 2015 yılında sadece birkaç ürün ithalatı ile sektöre giriş yapan Free Sepet, talep artışını karşılamak içinsermayesel anlamda oldukça güçlenmiş ve tanınmış Dünya markalarınınithalatına öncülük etmiş ve etmektedir. Yerli markasının kurulmasına öncülük ettiği S'heVec ile birlikte dünya ihracat pazarına açılmanın haklı gururunu da ayrıca yaşamaktadır.

Hizmet politikamız;Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında,en hızlı ve en uygun şekilde karşılamaktır. Benimsediğimiz tek ilke ise sürekli gelişimdir. Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı birbaşarı çizgisi elde etmek,bünyemizde çalışan arkadaşlarımıza aşıladığımız en büyük değerlerden bir tanesidir. Çalışmalarımızı, değişen ekonomik şartlara, teknolojik gelişmelere paralel olarak ve kaliteyönetim sistemine uygun olarak devam ettirmekteyiz.

Kalite politikamız; E ticaret sektöründe gerek satış öncesi gerekse satış sonrası maksimum hizmeti, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket edip, hızlıca çözümler oluşturup, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak en önemli değerimizdir.Müşterilerimize en ekonomik fiyatlar ile hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde,beklentileri en uygun şekildekarşılayarak ürünlerimizi sunmak, titizlikle davrandığımız konulardan bir tanesidir.

Free Sepet, ulaşmış olduğu müşteri kapasitesi ve güvenilir hizmet anlayışı ile e-ticaret sektöründe Türkiye'nin sayılı kozmetik firmaları arasındaki yerini almışve son olarak ürettiği yerli markasıile ülkesinin gururu olma yolunda emin adımlar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

MİSYONUMUZ;

Belirlediğimiz planlar ve hedefler doğrultusunda,güvenilir markalarımızla,müşterilerimizin yaşamına değer katan ürün ve hizmetler sunmak.Kendimizimüşterilerimizin yerine koyarak en gelişmiş çözüm yöntemleriile hizmetimize devam etmek.

VİZYONUMUZ;

Müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız,tedarikçilerimiz ve çevremiz için en güvenilir ve küresel kültüre sahip bir şirket olmak.

Çerez Kullanımı